26 Лютого, 2021

Сучасне медичне обладнання для Миколаївської міської лікарні №1

З початком пандемії коронавірусу в Миколаєві виникла гостра необхідність в спеціально обладнаному місці для лікування хворих, у яких COVID-19 спровокував інфаркт або інсульт.

26 лютого ПрАТ «МКХП» Зерновий Термінал за підтримки південнокорейських компаній Posco International та Korean food for the Hungry International, передало сучасне медичне обладнання Миколаївській міській лікарні №1.

3 дефібрилятора-монітора, 10 моніторів пацієнта, 4 електрокардіографів корейського виробництва на суму понад 1,2 млн грн. (45 000 $).
«Після закінчення пандемії COVID-19 дане обладнання буде призначене для хворих, у яких вірус спровокував інфаркт та інсульт», – зазначила директор лікарні, Грачова Марія Георгіївна по дякувала від імені всього колективу.


У той же день «НІБУЛОН» провів відкриття відремонтованого відділення інтенсивного лікування пацієнтів з COVID-19 та супутніми судинними ускладненнями у вигляді інфарктів та інсультів.
Зерновий термінал веде активну операційну діяльність з кінця 2019 року. Це вже другий благодійний проект, організований нашою компанією. Ми й надалі будемо активно допомагати місту та нашим жителям.