Послуги

Елеватор

Елеваторний комплекс Зернового терміналу «МКХП» складається з трьох суміжних залізобетонних зерносховищ силосного типу з можливістю зберігання до 66 000 тонн зерна, та сучасних високотехнологічних металевих силосів світового виробника AGI (Канада) на 76 000 тонн зерна. Загальна потужність одночасного зберігання становить 142 000 тонн.

Зерновий термінал обладнаний галереєю закритого типу для транспортування зерна на 10-й причал Миколаївського Морського Порту з експлуатаційною потужністю 1 000 тонн на годину, для подальшого відвантаження на морські судна за допомогою навантажувальної машини NEUERO (Німеччина). Зерновий термінал «МКХП» забезпечує обробку морських суден типу Handysize, Handymax, Panamax (з довантаженням на рейді).


Елеватор надає повний комплекс послуг по складському зберіганню зерна

Приймання зерна з авто та залізничного транспорту з усіх областей України

Сушіння зерна за допомогою сушарки сучасного швецького виробника TORNUM

Доопрацювання (сепарація), очищення та зберігання зерна для подальшої обробки

Блендінг зерна

Відвантаження на морське судно

Лабораторія

Виробничо-технологічна лабораторія ПрАТ «МКХП» визнана Міжнародною асоціацією торгівлі зерном і кормами (GAFTA) на право проведення вимірювань у зернових культурах і кормах. Лабораторія оснащена сучасним високоточним іноземним обладнанням таких світових виробників, як FOSS, Perten Instruments, Memmert, Chopin Technology, Seedburo Equipment Company, Ohaus та іншими.

З метою вдосконалення свого рівня персонал лабораторії регулярно проходить навчання і бере участь в різних семінарах.

Контролює процес сушіння зерна

Контролює забезпечення контрактних показників якості зерна при відвантаженні

Визначає фізико-хімічні показники якості в зернових, зернобобових та олійних культурах

НАШІ СЕРТИФІКАТИ