Акціонери

POSCO INTERNATIONAL

poscointl.com/eng/index.do

Компанія Posco International Corporation (раніше Posco Daewoo Corporation) була заснована як Daewoo Corporation в березні 1967 року і відіграла провідну роль в економічному розвитку Кореї за рахунок розширення експорту. Коли в 1982 році Daewoo Corporation змінила свою назву на Daewoo Co., Ltd., компанія почала займатися виключно торговим бізнесом. Відокремившись в 2000 році як незалежна корпорація з назвою Daewoo International Co., Ltd., компанія в більшій мірі веде бізнес в області міжнародної торгівлі, розвитку інфраструктури та управління нею, розробки ресурсів і т.д.

У 2010 році компанія була включена в POSCO Group, що забезпечило міцну внутрішню стабільність. У 2017 році шляхом злиття і придбання сталевого підрозділи POSCO P&S, компанія об’єднала внутрішні і закордонні канали збуту стали POSCO Group, зміцнивши свою позицію в якості ключової дочірньої компанії POSCO Group. У 2019 компанія змінила назву на POSCO INTERNATIONAL, готуючись зробити великий крок вперед до майбутнього.


Використовуючи міжнародну мережу, що складається з більш ніж 80 дочірніх компаній по всьому світу, POSCO INTERNATIONAL створює ланцюжка створення вартості в різних сферах бізнесу, включаючи сталь, енергетику, агро-товари, продукти хімічної промисловості, деталі машин, інфраструктуру і т.д., відкриваючи для себе стійкі бізнес-моделі. Завдяки цьому, компанія стає «Глобально інтегрована корпорація», яка безпосередньо бере участь у всіх основних бізнес-процеси, що виходять за рамки звичайного торгового бізнесу.

У зерновому бізнесі компанія прагне до створення консолідованого ланцюжка цінності. Мета POSCO INTERNATIONAL – це перевалка понад 10 мільйонів тонн зернових по всьому світу до 2023 року. Крім того, компанія знаходиться на шляху до володіння глобальними активами для посилення можливостей для бізнесу і, нарешті, хоче стати однією з компаній, що мають вплив на світовій арені зерна. В середині цього процесу компанія інвестувала в експортний зерновий термінал Миколаївського морського порту, який став наріжним каменем створення ланцюжка поставок в зерновому бізнесі України. Наступним кроком POSCO INTERNATIONAL планує інвестування в логістику внутрішніх силосів та сільськогосподарський бізнес. У міру того, як компанія нарощує свою конкурентоспроможність на українському ринку, компанія, одночасно з цим, безперервно зміцнює свої позиції в якості глобального трейдера зерна.

OREXIM Group of Companies

http://www.orexim.com.ua/

Група компаній «OREXIM» почала свою діяльність з невеликої торгової компанії в Києві та Миколаєві в 2004 році.
За минулі роки бізнес групи трансформувався в динамічний Інвестиційний холдинг у сфері інфраструктури, логістики та фінансової діяльності.
У 2019 група компаній «OREXIM» продала 75% корпоративних прав Миколаївського комбінату хлібопродуктів ( «МКХП») великій транснаціональній південнокорейській компанії «Posco International».

В даний час «PIC» і «OREXIM» є співвласниками сучасного зернового портового терміналу «МКХП» і успішно розвивають цей напрям.


У 2020 році група компаній «OREXIM» продала 100% корпоративних прав наливної портового терміналу з перевалки рослинного масла ТОВ «Евері», що є лідером в Україні і одним з найбільших в світі за обсягом одноразового зберігання рослинного масла, одному з провідних гравців в сфері аграрного бізнесу – «Viterra BV» (Ex – «Glencore»).


З моменту свого створення група компаній «OREXIM» здійснила інвестиції в економіку України в розмірі понад 100 мільйонів доларів США і створила понад 1 000 робочих місць.


У 2020 році Акціонери групи компаній «OREXIM» створили корпоративний інвестиційний фонд «OREXIM капітал», основною метою якого є залучення інвестицій в економіку України.