7 Квітня, 2021

Візит народних депутатів України та представників АМПУ

07.04.2021р. наш Зерновий Термінал МКХП відвідали народні депутати України:
Перший заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури -Клименко Юлія Леонідівна.
Члени депутатської фракції «Голос», члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва – Шараскін Андрій Андрійович та Бобровська Соломія Анатоліївна.
У супроводі наших шановних партнерів з Миколаївської Філії Адміністрації Мор.Порта: Мельниченко М.А., Горбатюк А.В. та Мухін А.А.

Генеральний директор МКХП, спільно з операційним директором, провели ознайомчу екскурсію гостям, а також обговорили перспективи розвитку та збільшення потужностей, розповіли про плани модернізації залізничної інфраструктури та обговорили труднощі в роботі з УЗ, включаючи факт тривалих недостач вантажу в вагонах.
Лінник П.М (операційний директор) зазначив, що МКХП реконструйований наполовину, інша половина – це будівлі колишнього мелькомбінату, які на даний момент знаходяться на консервації.
Ми також провели екскурсію по ЦПУ (Центральний пункт управління) елеваторного комплексу, де гості помітили автоматизацію робочих процесів і діджиталізацію терміналу.

Керівник МФ «АМПУ», Мельниченко М.А. в свою чергу назгадав, що причал №10 повністю реконструйований, тому є все необхідне для повноцінної роботи. А також, подякував за турботу про екологію, так як Зерновий Термінал оснащений сучасною суднонавантажувальною машиною NEUERO.


Дуже вдячні за візит!