Слово від Генерального директора

«МКХП» (Миколаївський комбінат хлібопродуктів) був заснований в 1951 році як національний комбінат Радянського Союзу з виробництва борошна та комбікормів. З тих пір підприємство «МКХП» протягом десятиліть не тільки грало центральну роль в постачанні борошна та комбікормів у Миколаївській області, а й забезпечувало роботою багатьох місцевих жителів. То ж коли виробнича структура Миколаєва та світу змінилася, підприємство «МКХП» також вирішило змінити свою діяльність на експортний зерновий термінал.

Наша компанія підготувалася до переходу на термінал в 2016 році, а з листопада 2019 року почала надавати перші послуги зі зберігання і перевалки зерна. З 2020 року компанія активно надає послуги клієнтам, і стає однією з основних експортних зернових терміналів в Миколаєві.

Крім цього, «МКХП» входить в десятку найбільших експортних терміналів України. «МКХП» – це спільне підприємство основного акціонера Posco International і Групи Orexim. Обидві компанії володіють терміналом на 75% і 25% відповідно. Posco International, провідна міжнародна торгова та інвестиційна компанія в Кореї, вирішила інвестувати в спільне підприємство, грунтуючись на потенціалі українського зернового бізнесу.

Група Orexim – українська компанія, відома експортом олії, також займається сільським господарством і логістикою. «МКХП», який був створений в результаті об’єднання двох компаній, тепер служить вікном у світ для експорту зерна, вирощеного в Україні. Ми прагнемо задовільнити всіх клієнтів за рахунок точного контролю якості та оперативних послуг зберігання / перевалки. Ми отримали визнання міжнародних зернових асоціацій, таких як Gafta, за кваліфікацію лабораторії з контролю якості, і ми контролюємо якість продукції наших клієнтів за допомогою новітнього обладнання. Крім того, ми плануємо розширювати складські потужності в середньо- і довгостроковій перспективі, з метою гнучкого реагування на потреби різних клієнтів. Ми завжди будемо надавати нашим клієнтам найкращий сервіс, грунтуючись на нашому світогляді, яке ставить клієнтів на перше місце.