13 Жовтня, 2021

Перевірка Управління Держпраці в Миколаївській області на Терміналі MКХП (MMW)

З 27 вересня по 8 жовтня 2021 року на нашому підприємстві відбулася планова перевірка охорони праці та виробничої безпеки.

Згідно із законодавством України, Зерновий термінал МКХП (MMW) кваліфікується як потенційно небезпечне підприємство і підлягає щорічній перевірці. Робота комісії спрямована на виявлення та усунення підприємством порушень, які можуть спричинити за собою аварії, травматизм і загибель людей.

У своїй роботі інспектори Управління Держпраці в Миколаївській області здійснюють контроль за дотриманням виконання норм охорони праці; правил гігієни і виробничої санітарії; діяльності, пов’язаної з експлуатацією устаткування підвищеної небезпеки; за проведенням ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки; за дотриманням законодавства в сфері охорони праці щодо безпечного ведення робіт підвищеної небезпеки; якістю проведення медичних оглядів та атестації робочих місць.

В ході перевірки комісія у складі 6 осіб обстежила територію, перевірила технічний стан обладнання, документи охорони праці, відповідність дозвільних документів технологічним процесам і роботам, що виконуються. Велику увагу приділено навчанню персоналу роботам підвищеної небезпеки та порядку допуску до самостійної роботи.

Одночасно відбувався контроль з боку Екологічної інспекції та пожежного підрозділу МНС. На території підприємства проводився забір проб повітря, перевірялися умови зберігання і порядок поводження з відходами. Силами МНС перевірялася працездатність автоматизованих систем пожежної сигналізації, захисту та пожежогасіння. Суттєвих порушень не виявлено.

Завдяки злагодженим діям фахівців нашого підприємства і професійного взаєморозуміння з боку колег – представників державних органів, активній роботі адміністрації підприємства щодо дотримання державних вимог з охорони праці, пожежної безпеки, захисту навколишнього середовища та виробничої безпеки, ми можемо повідомити, що Зерновий Термінал МКХП (MMW) гідно пройшов комплексну перевірку. Дякуємо колективу за кваліфіковану роботу, а державним інспекторам за надану допомогу.