19 Жовтня, 2021

Візит корейської делегації

Вчора, 18 жовтня, на нашому підприємстві відбулася важлива зустріч – Зерновий Термінал МКХП (MMW) відвідала корейська делегація у складі трьох осіб на чолі з послом Кореї в Україні Ким Хьонь Теєм.  Генеральний директор МКХП Цой Ха Йонг здійснив невелику екскурсію для делегації територією підприємства, відвідав причал № 10 у Миколаївському порту та коротко пояснив відвідувачам специфіку та особливості роботи нашої компанії.

Посол Кореї висловив зацікавленість та пообіцяв у разі необхідності підтримку з боку уряду Кореї для розвитку та подальшої успішної роботи нашого терміналу.

Крім того, генеральний директор пан Цой згадав про планування найближчим часом зустрічі з Міністерством інфраструктури України та запросив посла Кореї в Україні взяти участь у зустрічі разом.

19 жовтня генеральний директор Зернового Терміналу МКХП (MMW) та посол Кореї в Україні планують провести зустріч із заступником голови Миколаївської обласної державної адміністрації, а також мером міста Миколаєва щодо подальшої продуктивної взаємодії наших країн у розвитку зернових терміналів та сільськогосподарської сфери.