10 Вересня, 2021

MКХП успішно пройшов аудит Gafta

Раді повідомити, що виробничо-технологічна лабораторія MКХП (MMW) за результатами проходження аудиту була визнана відповідною високим міжнародним стандартам Gafta, на підтвердження чого був отриманий Сертифікат відповідності Стандарту аналізу і тестування (The Gafta Standard for Analysis and Testing).


GAFTA (the Grain and Feed Trade Association) – Міжнародна асоціація торгівлі зерном і кормами (з головним офісом в Лондоні), яка існує на ринку зернових вже більше 135 років і забезпечує міжнародний ринок системою найвищих стандартів щодо правил і принципів торгівлі зерновими.


Аудит лабораторії підприємства відбувся в червні 2021 року.


За підсумками аудиту MКХП (MMW) був внесений до затвердженого Реєстру аналітиків Gafta і ми отримали Сертифікат відповідності, який свідчить, що наша компанія слідує сучасній найкращий практиці надання технічних послуг в міжнародній торгівлі сільськогосподарськими товарами.


Хочемо висловити вдячність всім членам команди нашого підприємства, завдяки злагодженій роботі яких ми змогли отримати таку високу оцінку Міжнародної асоціації Gafta.

Таким чином, термінал МКХП забезпечує перевірений вдосконалений сервіс для всіх клієнтів.