14 Вересня, 2021

Зерновий термінал MKХП та Kibar Dış Ticaret підписали контракт на перевалку

9 вересня делегація зернового терміналу МКХП (група компаній Posco International Сorporation) відвідала Стамбул (Туреччина) для урочистої церемонії підписання контракту на перевалку з Kibar Dış Ticaret, яку представив генеральний директор Сердар Коктюрк.

Довідково:
Kibar Dış Ticaret – зовнішньоекономічна торговельна компанія Kibar Group, що є однією з провідних промислових компаній Туреччини. Kibar Group працює у сферах металургії, автомобільної промисловості, фасування, будівельних матеріалів, нерухомості, логістики, енергетики, харчування та обслуговування, об’єднує 22 компанії та налічує понад 7500 співробітників.
Kibar Dış Ticaret була створена в 1985 році, щоб відігравати провідну роль у ініціативах зовнішньої торгівлі, започаткованих у країні, та організувати зовнішньоекономічну діяльність групи Kibar як експертної компанії в цій галузі.
Сьогодні вона здійснює експортну діяльність багатьох провідних компаній Туреччини та задовольняє їх потреби у сировині. Крім того, вона займається транзитною торгівлею з високим тоннажем з іноземних країн до третіх країн. Обсяг зовнішньої торгівлі компанії неухильно зростав і досяг 1,5 млн тонн на рік.
Kibar Dış Ticaret входить до числа провідних компаній у списку 1000 найкращих компаній -експортерів Туреччини, який щорічно оголошується Асамблеєю турецьких експортерів (TIM).

Контракт передбачає послуги з перевалки зерна українського походження через зерновий термінал МКХП (MMW) у Миколаєві, Україна.
Як повідомляло агентство Reuters, 8 вересня Туреччина знизила до нуля імпортне мито на пшеницю, жито, ячмінь, овес та кукурудзу, горох та сочевицю до кінця року.
Обидві компанії вважають, що цей факт сприятиме збільшенню експорту українських зернових до Туреччини, а встановлення прямих контактів між компаніями стане істотним підґрунтям для розширення майбутньої співпраці.

Як уже згадувалося раніше, серед нових партнерів у 2021/22 МР є: Група компаній Ukrlandfarming, COFCO Agri Resources Україна, Allseed Group, Rhinestone Trading.