30 Червня, 2021

Візит турецької делегації на МКХП Зерновий Термінал

30 червня 2021 року Зерновий Термінал МКХП з робочим візитом відвідала турецька делегація в складі керуючого директора компанії KIBAR DIS TICARET A.S., начальника по трейдингу компанії Wilben Trade та партнерів логістичного департаменту компанії Veketa.

Візит був націлений на знайомство з МКХП як експортним зерновим терміналом та обговорення ключових питань співробітництва.

Гостей зустрів генеральний директор МКХП Зернового Терміналу Цой Ха Йонг. Ознайомчі екскурсії по території 10-го причалу Миколаївського Морського Порту, а також Зернового Терміналу були проведені профільними фахівцями МКХП та партнером компанії – ТОВ «ЮСКЛ». Керівники операційного та маркетингового департаментів ознайомили гостей з технологічними процесами та принципами роботи терміналу, загальна потужність зберігання якого становить 142 000 МТ. Також, до уваги гостей були представлені такі об’єкти, як конвеєрна галерея, що з’єднує термінал з 10-м причалом Миколаївського Морського Порта і суднонавантажувальна машина продуктивність якої складає 1000 МТ на годину.

Варто відзначити, що за прогнозами експертів Міністерства сільського господарства США в Україні очікується збільшення врожаю зернових в новому 2021-2022 році. Отже, інтерес з боку іноземних компаній в галузі експорту зернових культур буде лише зростати.

Нагадуємо, що зерновий термінал MКХП – сучасний експортний термінал, укомплектований високотехнологічним обладнанням. Термінал перевалив 1,2 млн тонн зернових в 2020 календарному році у якості свого першого операційного року.