12 Березня, 2022

POSCO International виділив суму у розмірі півмільйона доларів на гуманітарну допомогу для України

Україна зараз проходить через дуже важкий період у своїй історії, але мужність та героїзм українців впевнено ведуть нас до перемоги. Кожен намагається робити те, що може для того, щоб допомогти Україні вистояти. Багато працівників зернового терміналу «МКХП» (група компаній POSCO International) допомагають волонтерам та територіальній обороні міста. Але не лише українці підтримують свою країну. Наші корейські партнери та друзі проходять цей тяжкий період разом з нами!

Одна з найбільших південнокорейських торгових корпорацій POSCO International перевела в Україну через Червоний Хрест 500 тисяч доларів на гуманітарну допомогу.

Крім того, генеральний директор «МКХП» Цой Ха Йонг повідомив: «Ми постійно в контакті з новим українським послом, і в Українському посольстві в Кореї вже створено рахунок для пожертвувань за підтримки наших корейських компаній та спільнот.

Багато наших корейських колег та друзів самостійно та добровільно пожертвували фінанси і продовжують це робити на підтримку України, крім того їхні сім’ї та знайомі також беруть активну участь у цій благодійній діяльності».

Ми дякуємо POSCO International та всім нашим південнокорейським друзям, які допомагають українцям вистояти та перемогти у цій війні! Разом ми зможемо!

Слава Україні!