Правила обробки персональної інформації

Згідно з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. №2297-VI, діючи добровільно і усвідомлюючи значення моїх дій, даю свою згоду на обробку персональних даних «МКХП» Зерновий термінал, в подальшому «Власник», на таких умовах:

 1. Персональні дані будуть оброблятися з метою підтримки зв’язку (комунікації) між мною і Власником сайту.
 2. Власником будуть оброблятися будь-які залишені мною на веб-сайті контактні (персональні) дані в тому числі, але не виключно, такі персональні дані: ідентифікаційні дані (ім’я), номер телефону (мобільний), електронна адреса.
 3. Персональні дані можуть бути передані особам, для цілей, визначених вище, а іншим особам тільки у відповідності до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Мені зрозуміло, що відповідно до ст. 8 Закону України “Про захист персональних даних” я маю право:

 1. Знати про місцезнаходження бази даних, яка містить мої персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її власника.
 2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані.
 3. На доступ до своїх персональних даних.
 4. Отримувати не пізніше ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються мої персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст моїх персональних даних, які зберігаються.
 5. Пред’являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних.
 6. Пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними.
 7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження, в зв’язку з навмисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи перешкоджають честі, гідності та ділової репутації фізичної особи.
 8. Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду.
 9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
 10. Вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди.
 11. Відкликати згоду на обробку персональних даних. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
 12. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Цим підтверджую, що я ознайомлений (-а) з фактом внесення відомостей про мене до бази даних фізичних осіб, персональні дані яких обробляються в процесі здійснення «МКХП» Зернового терміналу господарської діяльності.