3 Грудня, 2021

Міжнародний стандарт на МКХП

Цього тижня на Зерновому Терміналі МКХП відбулася знакова подія  – наше підприємство отримало міжнародний сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту IS0 22000:2018 «СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕЧНІСТЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ», міжнародної системи HACCP.

У жовтні цього року всесвітньо визнана незалежна організація ІП «SGS УКРАЇНА» проводила аудит на відповідність вимогам системи HACCP всіх ланок поводження з зерном на нашому підприємстві. В результаті перевірки, аудитор компетентного сертифікуючого органу  відзначив високий рівень роботи ПрАТ МКХП (MMW) при надходженні зерна автомобільним та залізничним транспортом, відборі проб та визначенні якості зерна, проведенні доробки зерна (сушіння), зберіганні зерна та відвантаженні його на водний транспорт.

Отриманий сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту IS0 22000:2018 відображає високу якість впровадженої системи аналізу ризиків та контрольних точок (HACCP) на підприємстві та документально свідчить про належний контроль безпечності харчових продуктів та виробничих процесів.

Надалі Зерновий Термінал МКХП (MMW) буде регулярно підтверджувати високий рівень роботи на базі щорічного аудиту та аналізу сертифікованих ланок. Наш сертифікат зареєстровано в системі UKAS, тож всі бажаючі можуть ознайомитись із строками дії документу за посиланням:   https://www.sgsgroup.com.ua/ru-ru/certified-clients-and-products/certified-client-directory?fbclid=IwAR1mB2C1VxsjOAldCo1y2JbRBovSPksln9oJ-0QBU1kh07qWKnv03rm5nL4